DÖKÜM VE EMAYENİN MÜKEMMEL UYUMU

BAKTERİ OLUŞMASINI ÖNLER/SAĞLIKLI YEMEKLER SUNAR...

SİLVER   Döküm Tencere ve tavaları ile pişireceğiniz yemekler, bakterilerin sebep olduğu olumsuzluklara karşı maksimum korunmaya sahip olurlar. SİLVER döküm tencere ve tavaların sahip olduğu bakteri oluşmasını önleyen yüzeyler, yiyeceklerinizin sağlık ve lezzetini garanti altına almaktadır. Özel döküm emaye ile kaplanmış SİLVER döküm tencere ve tavaları ile sağlıklı pişirme ve beslenmeye birlikte sahip olabilirsiniz.

YAPIŞMAZ, LEZZETİ GARANTİ ALTINA ALIR...

SİLVER Döküm Tencere ve Tavaları ile yapacağınız kızartma ve yemeklerde az miktarda yağ kullanır ve pişirme talimatlarına dikkat ederseniz, yapışma türündeki sorunlarda ortadan kalkar ve yemeklere lezzet katar. Ürünlerimizin yapısı gereği, kullanım hatalarından dolayı oluşan yapışmalarda bile kolaylıkla temizlendiğine tanık olacaksınız. Yapışmaya dayanıklılığın uzun yıllar boyunca devamını sağlamak için, yağsız kızartmalardan kaçınmak yeterli olacaktır.

MİNİMUM ENERJİ İLE TASARRUF SAĞLAR...

SİLVER  Döküm Tencere ve Tavalarının güçlü ve tek parça döküm gövdesi, ısıyı çabucak emerek bünyesinde uzun süre muhafaza etmektedir.Hem set üstü ocak hem de fırında yapılan pişirmeler için ayarları düşürmeniz de sizin avantajınıza olacaktır.Isıyı muhafaza etme özelliğinden dolayı,masada SİLVER markalı kapaklı bir  tencere ikinci defe servis yapmak için yemek Sıçaklığını koruyacaktır.

FIRIN İÇİNDEKİ KULLANIMLARDA İDEALDİR

SİLVER   Döküm Tencere ve Tavalarının tamamı fırın içi kullanımlara uygun yapıdadır. Gerek ısı iletkenliğinin maksimum düzeyde oluşu, gerekse özel döküm yapısı sayesinde yiyecekleriniz yavaş ve kontrollü pişerler, besin değerleri ve lezzet yönlerinden zengin olurlar. Fırın kullanımlarında geleneksel toprak kaplarımızın nefis yemeklerini SİLVER   Döküm Tencere ve Tavalarında yeniden keşfedebilirsiniz. Ürünlerimiz Mikrodalga fırınlarda kullanılmamalıdır.

ÇİZİLMEYE KARŞI DAYANIKLIDIR 

SİLVER   Döküm Tencere ve Tavalarının kullanımı esnasında, metal spatula, bıçak ve benzeri mutfak gereçleri kullanabilirsiniz. Yapışmaz kaplama (ptfe) ve seramik alaşım yüzeylerde metal aksesuarların tencere ve tavaların içinde kullanımı tavsiye edilmezken, SİLVER  Döküm Tencere ve Tavalarının üstün mukavemet gücü ve mükemmel Döküm Emaye kaplaması sayesinde metal aksesuarları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.                               

TÜM OCAK VE FIRIN TİPLERİNDE KULLANILABİLİR. 

SİLVER    Döküm Tencere ve Tavalarını; Elektrikli, Gazlı, Cam Seramik, Vitro Seramik ve Isı Sensörlü Ocak Türlerinde aynı zevkle kullanabilirsiniz. Hatta evinizdeki Barbekünün üzerinde veya piknikte yaktığınız mangalın üzerinde bile, aynı kullanım kolaylığı ve sağlıklı pişirme özellikleri yanı başınızda olacaktır. "Mikrodalga fırınlarda’’ kullanılmamalıdır. 

PRATİK VE KOLAY TEMİZLENİR

SİLVER  Döküm Tencere ve Tavalarını pratik ve kolay biçimde temizleyebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı Bulaşık Makinesinde yıkanabilmektedir. Dilerseniz ürünümüzü elde de kolay ve zahmetsizce yıkayabilirsiniz.            

KOROZYONU ÖNLER, UZUN ÖMÜRLÜDÜR...

Demir döküm yöntemiyle üretilmiş ürünlerde, kaplama malzemelerinin hiç kullanılmaması ya da kapların kenar kısımlarında bulunmaması sonucunda, uzun dönemli kullanımlarda ürünlerin ıslak bırakılarak saklanması sebebiyle korozyona rastlanmaktadır. Oysa SİLVER  Döküm Tencere ve Tavalarında ürünün tüm yüzeyleri üstün özellikli döküm emaye materyalden oluşturulmuştur. Ham olarak bırakılan bir döküm yüzey bulunmadığından, korozyon tarzı sağlıksız bir oluşumla asla karşılaşmazsınız ve uzun ömürlü kullanabilirsiniz.            

GELENEKSEL PİŞİRME İLE GELENEKSEL TADLAR SUNAR…

SİLVER  döküm demir emaye tencere ve tavalar, geleneksel kısık ateşte pişirme yöntemlerine uygun olduğundan,geleneksel tatlar sunar.Seçim sizin...            

DÖKÜM VE EMAYENİN MÜKEMMEL UYUMU 

SİLVER  Döküm tencereler ve tavalarda  üç(3) kat uygulanan emaye ile diğer rakiplerinin emaye yapısından daha dayanıklı,daha kullanışlı ve teknik olarak daha üstündür.
3 kat uygulanan emayenin; 1.katında astar işlemi ürünlerinizi paslanmaya karşı koruyacak, mükemmel bir yüzey sağlayacaktır.
2.katında iç kısma atılan siyah emaye;yapışmayı önleyecek,çizilme direncini yüksek tutacak ve lezzet katmanı oluşturacaktır.
3.kat emaye dış etkenlere karşı koruyacak,renk çeşitliliği açısından sunumlarda mükemmel bir görsel şölen sunacaktır.

ISIYI YUTAR LEZZET KATAR......

Kalın tabanlı olan SİLVER   döküm tencere ve tavalar;özgül ısısı düşük bir malzeme olan döküm demir malzemeden üretilmiştir.Bu özelliğinden dolayı ısıyı tutup,her noktada eşit pişirme derecesine ulaştığından dolayı yemeklerinize lezzet katar.

VİTAMİN KAYBI OLMADAN, HARİKA AROMALAR VE TADLAR ÜRETİR.

Tencere içerisinde oluşan buhar, SİLVER   özel kapak tasarımı sayesinde yoğunlaşır ve tekrar yemeğe karışır.Pişirme yöntemleri doğru şekilde kullanıldığında,sadece harika aroma ve tatlar üretmekle kalmayıp aynı şekilde yemeğinizde besin öğelerini en iyi şekilde koruyarak,sağlıklı bir beslenme sağlar.

LEZZET KATAN SU DAMLACIKLARI......

SİLVER   Döküm tencerelerinizde yapacağınız pişirme işleminde Et, Sebze, Balık, Tavuk türü besinleri, az su kullanarak pişirebilirsiniz. Tencerenizin yapısı gereği yavaş yavaş vitamin ve mineral kaybı olmaksızın, pişen yemeğinizden yükselen buhar, özel kapak dizaynı sayesinde (Resimde görüldüğü gibi) Yoğunlaşmaya uğrayarak tencerenizin içerisinde damlacıklar olarak geri döner. Döküm tencereniz ve pişirdiğiniz yemeğinizde vitamin ve mineraller olduğu gibi kalır. Bu sayede sağlıklı yemekler pişirmenin keyfine varırsınız.

RENK VE ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ,DEKORATİF ŞIK TASARIMLAR.....

Şık tasarımlar ve emaye kaplama renk çeşitliliği,mutfakta veya yemek odasında kullanılmak üzere göze hitap eden şık tasarımlar sunar.Ürün çeşitliliğinin yanı sıra SİLVER tasarım ekibi ihtiyaçlarınız için sürekli ürün geliştirmektedir.
 

Ürün Özellikleri » diğer içerikler

DÖKÜM VE EMAYENİN MÜKEMMEL UYUMU Ürün ÖzellikleriDetay
Resim
Köprü Bilişim / Kayseri