Silver AŞ , 60 yıllık tecrübe ve birikimi ile döküm demir  alanında Türkiye’nin lider kuruluşlarından dır.SİLVER A.Ş özgün ve yaratıcı çalışmalarla kalite  ve hizmeti  döküm demir tencere, tavalar ve ızgaralara yansıtmaktadır.Döküm demir ürünlerinde  albenisini en üst seviyede artırarak bu alanda en başarılı örnek olmayı kendisine ilke edinmiştir.Ürünlerimiz “2012 Üstün Tasarım Ödülü” ne layık görülmüştür.
Amacımız; ürünlerini Silver AŞ kalitesi ile tüketicinin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşamaktır. Silver; Müşterilerine yüksek kalite ve uygun fiyatlı ürünlerin yanında; uzun soluklu iş ortaklığı , kaliteli ürün, hizmet ve ülke ekonomisine katkıları ile geleceğe güvenle ilerlemeye devam edecektir.
İlk temel taşları 1958 yılında DÖKÜMİŞ ISI EMAYE SAN.VE TİC.AŞ İLE atılan SİLVER şirketler grubu Türkiye’nin en modern ve en ileri teknoloji döküm ve emaye tesisine sahiptir. Şirketler gurubunun lokomotif firması olan   DÖKÜM ISI EMAYE SAN. VE TİC.AŞ 20.500 m² kapalı, 47.650 m² açık alandaki fabrikasında üretimini gerçekleştirmektedir. Silver şirketler gurubu ürettiği tüm ürünler AB normlarına uygun olup CE işaretine sahiptir.
Birçok kalite belgesi olduğu toplam kalite ve ISO 9001:2008 yönetim sistemi ile üretim ve yönetimindeki kaliteyi belgeleyen Silver AŞ, teknolojik gelişmeleri, tasarımdaki yenilikleri, sektördeki her aşamayı sürekli kontrol ve takip etmekte, tüketici odaklı, kalite ve tasarım çıtasını yükseltmektedir.
SOCIAL MEDIA
INFO
Silver A.Ş
Gökkent Mahallesi, 1798 Sok. No:5
Melikgazi- Kayseri / TÜRKİYE
Tel: 0090 352 241 01 90
E-Mail : info@silver.com.tr
Copyright © Silver A.Ş. All right reserved.